מחירון בעלי מקצוע

טיפים אינסטלטורים :

  • נקודה למחשבה בעלי מקצוע רבים בתחום האינסטלציה משתמשים במכשירים חדשניים בכדי לחסוך כסף זמן ופתרון הבעיה מהשורש ! תיקון פיצוץ בצנרת בתוך הבית מומלץ לשאול את בעל המקצוע על שימוש במצלמה טרמית לאיתור מדויק של הפיצוץ ובכך תחסכו כאב ראש זמן ושבירת קירות מיותרים, חשוב לציין שהשימוש במצלמה טרמית יקרה אך תחסוך לכם תיקונים בעתיד.
  • קבלו טיפ שיעזור לכם לזהות אינסטלטורים מהזן הנדיר ( האמין, המקצועי ואם אפשר גם במחיר טוב ) בקשו המלצות מלקוחות אמיתיים : בעל מקצוע אמין יתן לכם מספרי טלפון של לקוחות מרוצים אמיתיים ולא של קרובי משפחתו. התקשרו אליהם ובידקו איזה סוג עבודה האינסטלטור ביצע עבורם, כמה זמן נמשכה העבודה, האם היו עיכובים מיותרים ( לפעמים בעלי מקצוע נוטים להיעלם כאשר צצה להם עבודה רווחית יותר אל תהיו פרייארים ), תשאלו מאיפה הם מכירים את אדון אינסטלטור המדובר.
  • בידקו האם האינסטלטור יעבוד עם ציוד מקצועי המותאם לטיפול בבעיה הספציפית שלכם אינסטלטורים מקצועיים עובדים בדרך כלל עם ציוד מקצועי כמו מצלמה תרמית לאיתור נזילות. אינסטלטור "חאפר" בדרך כלל יאמר שצריך "לשבור את הקיר" כדי למצוא את הנזילה.
  • אין חוכמות -שאלו שאלות ונסו לזהות מהתשובות האם עומד מולכם אינסטלטור אמין ומקצועי. בנוסף בקשו התחייבות בכתב על תאריך יעד לסיום העבודה. מאוד חשוב לדרוש אחריות על העבודה שתבוצע, למשך שנה לפחות מתאריך סיום העבודה ובדיקה תקופתית בחורף. למשל, אם יש לכם נזילה במקלחת בחורף בדרך כלל הטיפול בבעיה יהיה רק בקיץ ולכן אתם חייבים לדרוש אחריות על העבודה כדי שלא תגלו בחורף הבא שיצאתם פרייארים.