מחירון בעלי מקצוע

פרגולות

פרגולות

פרגולה היא מעין הצללה והגנה מפני השמש בצורת גג העשוי מעץ או סכך (כמו של סוכה). הפרגולה מהווה פתרון עיצובי נוח ונקי לגלי החום ולשמש המסנוורת במקומות שנים - החל מבתי מגורים ועד לבתי מלון, לחברות ולעסקים גדולים. ביום חם למדי, כאשר אנו נמצאים באירוח משפחתי, לצורך העניין, יהיה נחמד לבנות פרגולה יפה, נוחה, נעימה ומוצלת מני השמש החמה בגינה או במרפסת. הפרגולה אינה מצריכה שטיפה או ניקיון חוסר ונישנה, ואפילו היא אינה זקוקה לתחזוקה כזו או אחרת - הפרגולה מחזיקה לאורך שנים רבות, וגם מצילה אותנו מהשמש לאורך שנים רבות. מראה הפרגולה מאפשר לה להיבנות בשתי צורות - או בצורה כזאת שהיא תצא מהגג כמו שמשה, או שהיא עומדת על עמודים יציבים וחזקים, ובכך מגנה עלינו מפני השמש.

קיימים סוגים שונים של פרגולות, ביניהם: פרגולות עץ - פרגולות ייחודיות ופופולריות מאוד בקרב אנשים רבים בארץ. הפרגולות מעץ הן אלו שאנו רואים לרוב בצימרים ובבתי מלון, והן מבוצעות בתכנון ובקפידה. פרגולת אלומיניום - פרגולה זו נפתחת בתנועה סיבובית, המאפשרת כניסה של איוורור ואור מצד אחד, ומצד שני גם חסינה מפני חדירת גשם. פרגולה חשמלית - בפרגולה זו מותקן מנגנון חכם המאפשר לשלוט על הפרגולה, על כניסתה ויציאתה, על אטימות מפני גשם, על כיוון הצל, על האוורור ועוד. כמובן שקיימות עוד פרגולות רבות, אך מרוב הסוגים הרבים - קשה לבחור. נסו לבחור את הסוג הפשוט ביותר בשבילכם, אלא אם כן אתם מעוניינים לפנק את עצמכם בפרגולה מיוחדת.
בשוק של היום, החברות אשר מספקות התקנת פרגולות הן חברות גדולות ומסחריות, והמחירון שלהן בהתאם לכך. יש להתנהל היטב לפני הזמנת שירות של התקנת פרגולות, כדי להיות מתואמים עם המתקין ולדעת בדיוק מה אתם רוצים בפרגולה, מה תהיה הצורה שלה ואיך היא תהיה בנויה.

לסיום, פרגולות הן דבר עיצובי, יפה ואסתטי, המאפשר לנו להישאר בגינה או במרפסת וליהנות מאור השמש ולא מחום השמש. קיימים סוגים שונים של פרגולות (כגון אלו המוצגות לעיל), ולכן יש לחשוב טוב טוב לפני שבוחרים סוג מסוים של פרגולה. שימו לב - לכל פרגולה יש התכונות, החסרונות והיתרונות שלה - לכן בחרו בקפידה, ודעו כי גם על פרגולה יש לשלם לפעמים סכומי כסף לא קטנים.