מחירון בעלי מקצוע

מי מטפל בפיצוץ בצנרת

פיצוץ בצנרת היא אחת הבעיות המתסכלות ביותר שיכולות לקרות לנו בבית או בעסק. פתאום, משום מקום אנו יכולים למצוא את עצמנו עם בעיה שתשתק לנו את מקום העבודה או תהפוך את חיינו בלתי נסבלים כתוצאה מהצפה והרס של ציוד וריהוט בביתנו. דבר גרוע יותר, אנו יכולים להיקלע לבעיה רצינית וסכנה אמתית כתוצאה מפיצוץ צנרת שזלג אל חוטי החשמל.

מה עושים במקרה חירום של פיצוץ בצנרת

למי קוראים? לחשמלאי או לאינסטלטור? מה עלות של תיקון פיצוץ בצנרת? לכל השאלות הללו יש תשובות אך דבר ראשון שיש לעשות הוא לא להילחץ. אמנם מדובר בבעיה לא נעימה, אך יש לה פתרון. דבר ראשון שעליכם לעשות, עוד לפני הזמנת בעל מקצוע לטיפול בבעיה, סגרו את ברז המים הראשי. אם אינכם יודעים היכן הוא נמצא – התקשרו לכל אינסטלטור ותקבלו גם דרך הטלפון הדרכה אישית. בעל המקצוע יוכל למנוע נזקים בשיחת טלפון פשוטה וגם ללא עלות מצדו.

תיקון צנרת מקצועי

פיצוץ בצנרת יכולה דווקא להיות הזדמנות לשדרג את מערכת הצינורות הישנה. על פי רוב פיצוץ זה נגרם כתוצאה משחיקה בצינורות, בלאי וצינורות ישנים שאינם מתאימים יותר לשימוש. חשוב מאוד להזמין טכנאי או אינסטלטור שיוכל לתת לכם לא רק מענה נקודתי, אלא פתרון מקיף לבעיה. בררו לגביי עלויות לפני התיקון ונצלו את המפגע לטיפול יסודי והחלפה של הצנרת במידה והדבר ניתן.

שיפוץ מקומי היא גם אופציה לא רעה כאשר נגרם פיצוץ בצנרת. לעתים יש להרים את הרצפה או לשבור חלק מהקיר על מנת להגיע לשור שהבעיה : מצלו זאת לטובתם ובחרו באיש מקצוע או אינסטלטור שיכול לטפל לכם בפיצוץ המקומי וגם לשדרג לכם את החלל באופן קבוע יותר ולמנוע פיצוצים כאלה בעתיד בעזרת חומרים עמידים יותר מאלו שהיו מותקנים קודם, ובעזרת עבודה מקצועית.

טיפול מהיר בפיצוץ בצנרת

ישנם חשמלאים רבים המגיעים עד הבית בקריאה מהירה ומידית - את בעלי המקצוע האלה ניתן לאתר דרך לוחות באינטרנט ואתרים מרוכזים של בעלי מקצוע - כך תשיגו את הפתרון המהיר והמידי ביותר לבעיה שצצה באופן פתאומי בלי לחכות לטכנאי זמן רב.