מחירון בעלי מקצוע

3 דברים שאתם חייבים לבדוק בעת בחירת מפעיל קריוקי

ערבי קריוקי הם כיף אדיר, בעיקר בגלל הגמישות הרבה שהם מאפשרים לנו: אנחנו יכולים לשלב קריוקי כחלק מתוכנית אומנותית באירוע כמו יום הולדת או יום גיבוש ארגוני, ואנחנו גם יכולים להפוך את הקריוקי למרכז האירוע, כי, בינינו? מעט מאד האנשים אשר יכולים לעמוד בהצלחה בפיתוי להיות ליידי גאגא, אלוויס פרסלי או עומר אדם למשך שיר אחד, לעמוד עם המיקרופון ביד, לשיר במלוא גרון, ולחלום על התהילה שהייתה יכולה להיות מנת חלקנו, אם מישהו היה נותן לנו את הצ'אנס הנכון...

מפעיל קריוקי - בשביל מה בכלל צריך?

האמת היא, שרובנו מזייפים נוראות, אבל זה מה שעושה את הקריוקי למיוחד כל כך - אנחנו מגלים שאנחנו מזייפים, אבל מגלים שישנם גרועים בהרבה יותר מאיתנו. כך שאין ספק, קריוקי שובר את הקרח ומקרב בין זייפנים מכל המגדרים, הדתות, הלאומים ורמות הזיוף J. אבל, על מנת לעזור למוזמנים לאזור את האומץ הראשוני ולצלוח את מחסום הבושה הראשון שימנע מהם לעלות לשיר, יתכן שתזדקקו להרבה מאד אלכוהול, או (וזו האפשרות ההגיונית יותר, כי אי אפשר להכריח את דודה מרים להשתכר J) מפעיל קריוקי שיודע את העבודה... מפעיל מקצועי יידע לזהות בדיוק את מי צריך לעודד לעלות לשיר, למי צריך להניח לנפשו עד שיחליט להצטרף למסיבה.

אז צריך לשכור מפעיל קריוקי מקצועי, כיצד תזהו אחד כזה?

 

שלושה קוויים מנחים:

 

·        

התמחות בסוג האירוע שאתם מפיקים -

ברור שישנם מפעילי קריוקי מז'אנרים שונים, כי מסיבת רווקות שונה באופן מהותי מערב גיבוש ארגוני, שאף הוא שונה באופן מהותי ממסיבת בת מצווה. לכן, חשוב מאד כי מפעיל הקריוקי יהיה בעל ניסיון בתחום הספציפי בו נערך האירוע שלכם. אל תתביישו לבקש המלצות של לקוחות קודמים, להתייעץ ברשת או לגגל את שמו של המפעיל.

·         ציוד מתקדם ומקצועי - מפעיל הקריוקי הטוב בעולם לא יצליח להרים ערב משמעותי עם ערכה מקרטעת ומבחר דל של שירים. אמנם, לעיתים נדמה כי מפעילי קריוקי הם קוסמים, אבל כשהציוד ישן ולא מודרני, לא תוכלו לראות אותם במיטבם. אספקט נוסף לטיבו של הציוד הוא, כי ציוד הקריוקי הוא כלי העבודה של המפעיל, ואף אחד מאיתנו לא היה רוצה לקבל שירות מבעל מקצוע שאיננו מכבד את מקצועו ואת כלי עבודתו.

·        

כימיה אישית ביניכם לבין המפעיל -

נכון, מדובר בפרט שנראה, לכאורה, קטן ולא משמעותי בתמונה הכוללת, אבל לפעמים, תחושה של חוסר כימיה אישית ביניכם לבין נותן שירות יכולה להיות תוצאה של הבטן שלכם שמזהירה אתכם (ואם היא "מזהירה" אתכם, כדאי שתקשיבו לה J). לכן, המפעיל יכול להיות מקצועי ביותר, הציוד מודרני ונוצץ, אבל אם אין כימיה, אם אין את למפעיל את הניצוץ המיוחד בעיניים שגורם לכם לבחור דווקא בו, מוטב שתמשיכו לחפש את המפעיל המתאים.