מחירון בעלי מקצוע

מטבח כפרי - לשפץ אצל הנגר או לקנות מהנגרייה חדש?

אם הגעתם למצב שבו אתם רוצים מטבח כפרי משופץ או חדש, זה סימן שאו שיש להתאים אותו למשפחה הגדלה או המצטמצמת, או שיש בו כבר אלמנטים שאינם מתאימים לכם ואתם רוצים טובים יותר, יפים יותר, מאיכות משופרת. במקרים כאלה הכל תלוי במה שתרצו לשמר אצלכם במטבח. אם יש משטח עבודה כמו אי שאתם אוהבים במיוחד, הו איכול להפוך להיות המרכז של המטבח החדש מבלי שתחליפו אותו. אם יש חלק מהמטבח שבכל זאת מוצא חן בעיניכם כמו שהוא, אתם יכולים להזמין את המטבח החדש מהנגרייה שייבנה סביבו מבלי לוותר עליו.

מטבח כפרי מודרני בימינו מציג שפע של אפשרויות לבניית המטבח החדש, ולכן לא כדאי לוותר על השימוש באלמנטים ישנים שעדיים מדברים אליכם. צריך רק לדעת אם מוותרים עליהם לגמרי או שמשלבים בחדש.

בניית מטבח כפרי חדש בנגרייה

אם בכל זאת בחרתם לרכוש מטבח כפרי חדש שתבנו בנגרייה הייעודית העדיפה עליכם, הרי שתתחילו מחדש, אבל עם הלקחים וההתאמות שי שלעשות לאורח החיים שלכם כעת. אם אתם מארחים פחות או יותר. אם אתם אוהבים יותר אור ורוצים לבנות פחות שטחי אחסון שחוסמים את השטח כולו, אם מצאת פתרונות אחרים לשאלות עיצוב שלא היו להן פתרון בעיצוב הישן, הנגרייה שמעצבת לכם מטבח חדש פותרת אתכם את כל הסוגיות. נוסף על כך, תוכלו להחליט אם תישאר עם אותו סוג עץ או שתחליפו אותו לעץ מלא אחר. אפשר לחדש ולרענן גם כאן, ולעבור מעץ בהיר לכהה יורת ולהפך. הכל פתוח בפניכם. זהו היתרון הגדול ביותר של מטבח כפרי. לא משנה איזה סוג עץ תבחרו, אפשר להתאים את העיצוב ועדיין להישאר מסורתי ונוסטלגי.

החלפת חלק מהמטבח הכפרי בשיפוץ אצל הנגר

אם בחרתם לשפץ רק חלק מהמטבח אצל הנגר, אל תתפשרו על חומרי הגלם שמהם עשוי המטבח והמשיכו את הקו העיצובי הכפרי שעשוי מעץ מלא. בקשו ממנו להתאים עוד ריהוט וציוד לזה שכבר יש לכם, למרות שעץ הוא למעשה חומר נושם ויש לכם שינויים מקסימים בגוונים ובצבעים עם השנים. הגוונים האלה מתווספים ליופי של העץ שגם ככה כבר אפשר לראות עם הזמן ותוך כדי הכנה. כשאתם משפצים מטבח כפרי אתם ממשיכים להקפיד על אותו קו חם ועיצובי שלא מוותרים עליו, של אירוח כפרי במטבח החם והנוסטלגי, כך שיהיו כיסאות ומקום ישיבה מרווח לצד משטחי עבודה רבים.