מחירון בעלי מקצוע

בחירת בעלי מקצוע לביצוע התקנת תריסים

מהם תריסי גלילה?

תריסי גלילה נוצרו כך שיתגלגלו מעל משקוף הדלת או החלון והם מותאמים באופן הדוק ומאובטח לפתח שבו הם מותקנים. התריסים עשויים בדרך כלל ממתכת, פלדה ואלומיניום, הם מופעלים באופן ידני או באמצעות מנגנון אוטומטי שמאפשר לפתוח ולסגור אותם בלחיצת כפתור. מערכת סגירה חשמלית יכולה לעבוד גם באמצעות מנוע חשמלי קטן שמופעל על ידי אנרגיה סולארית. אפשר לקנות תריסי גלילה גם עם שלט רחוק ומערכת בקרה מתוחכמת, עם זאת, תריסים מתקדמים יותר עשויים להיות יקרים יותר אבל אף פעם לא יאכזבו אתכם.
 

תריסי גלילה יכולים להיות בעיצוב מוצק, עם פסי חרכים צפופים שיכולים להיפתח לרמה הרצויה. כאשר התריסים נפתחים הם מוסתרים בתוך תיבה לתוכה הם מגולגלים. כך, תריס גלילה לחנות יכול להיות מגולגל עד למחצית הפתח כאשר שעת הסגירה מתקרבת, ויש רצון למנוע כניסת לקוחות נוספים, ולהתגלגל עד הסוף בזמן נעילת החנות.
 

איך התריסים פועלים?

לפני שמתקינים את התריס, חשוב לבדוק שהדלת נמצאת במצב תקין לחלוטין. בדיקה שתיעשה ללא ספק על ידי מתקין מקצועי. זה חשוב בגלל שכל אי התאמה של ממדי התריס עלולה לגרום לתפקוד בלתי תקין. בגלל זה חייבים לוודא שממדי התריס מדויקים ביותר באורכם וברוחבם.
 

את התריסים אפשר לחבר למערכת האזעקה של המבנה כך שיתריעו כאשר מישהו מנסה לפגוע בתריס. הדבר מבטיח רמת אבטחה גבוהה ביותר.
 

יתרונות

לגלילי התריסים יש יתרונות רבים שיבואו לביטוי בתנאי שהם נרכשו מחברה אמינה ומקצועית והותקנו על ידי בעל מקצוע שמתמחה בהתקנת תריסים שכאלה.

הגנה מפני מזג האוויר – תריסי גלילה מספקים מחסום מוצק לדלת או לחלון, הגנה על הזכוכית ועל האנשים בתוך המבנה מפני סופות, רוחות, גשמים וסוגים אחרים של מזג אוויר גרוע.
 

הגנה מפני חום ושמש – תריסי גלילה יכולים להפוך את החלק הפנימי של המבנה לנוח יותר בימים חמים כי הם מסלקים אחוז גבוה של החום מהחלונות.
 

אבטחה – זו אולי הסיבה העיקרית לכך שאנשים ובעלי עסקים רבים מתקינים תריסי גלילה. התריס הוא מגן חזק מאוד ולא ניתן לנתק אותו מהפתח בקלות. כך הוא הופך להרתעה מצוינת נגד פולשים ועבריינים. התריסים גם מהווים כלי הרתעה חזותי מצוין – כאשר גנבים רואים אותם הם מחפשים באופן אינסטינקטיבי מקום אחר לפרוץ אליו.
 

שקט – תריסי גלילה שהותאמו היטב לחלון או לדלת על ידי איש מקצוע מיומן, יכולים להוות מחסום מעולה נגד רעש.

עיצוב יפה – תריסי גלילה מעוצבים היום כדי לשוות להם מראה נאה. הם זמינים במספר גוונים ומרקמים ויכולים להתאים לצבע של המבנה עצמו.
 

פרטיות – תריסים אלה מעניקים לכם שליטה מלאה על רמת הפרטיות שלכם. למשל, להשגת פרטיות מוחלטת כל שעליכם לעשות זה להנמיך את התריסים ואף אחד לא יוכל לראות מה נעשה בתוך המבנה פנימה.