מחירון בעלי מקצוע

אקדח סיליקון

אקדחי סיליקון הינם אקדחים לאנשי מקצוע וגם לחובבנים, אל תוכם מחדירים חומרים, ובזמן שלוחצים על הדק האקדח, החומר יוצא מן הפייה היישר ובמדויק למקום המיועד לו. אקדח סיליקון כשמו כן הוא, לרוב הוא משמש לעבודה עם חומר זה.
 

האם קיימים סוגים שונים של אקדחי סיליקון?

אכן כן, כיום ניתן למצוא בחנויות השונות סוגים רבים ומגוונים של אקדחי סיליקון, ישנם פשוטים יותר המשמשים למספר מועט של מטרות וישנם מתוחכמים יותר, המיוצרים על פי סטנדרטים גבוהים, והם מיועדים במיוחד לאנשי מקצוע. כמו למשל -  אקדח חשמלי, אקדחים על סוללות ואקדח ארגונומי.

מהם יישומיו של המכשיר?

למעשה, האקדחים הללו, הם בעלי שימושים רבים ומגוונים. לרוב הם יעילים לחיבור ולהדבקה בין אריחים וחיפויים, ניתן באמצעותם לאטום צינורות, לתקן נזילות, הם מתאימים לכלים סניטריים כמו כיורים,  מתאימים לאיטום סדקים, למילוי עם רובה ועוד.

מדוע זהו כלי עבודה כה נפוץ?

אקדחי סיליקון הינם כה נפוצים מהסיבה הפשוטה שהם נוחים לתפעול ושימוש. באמצעותם העבודה מתקבלת מדויקת ונקייה יותר, רמת הגימור היא גבוהה, וכמו כן, בעזרת אקדח סיליקון ניתן לחסוך בחומר הגלם הנמצא בתוכו, במקרה זה סיליקון. אל האקדח עצמו מחברים שפורפרת, וממש בשל סיבה זו העבודה יוצאת מדויקת, ניתן בקלות לשלוט על החומר היוצא ממנה.
 

עלויות

מכיוון שישנם כמה סוגי אקדחים המיוצרים על ידי חברות שונות, הם נמכרים בטווחי מחירים משתנים. כמובן, האקדחים הפשוטים יהיו זולים יותר, הם יכולים לעלות פחות ממאה ₪, וישנם אקדחים מתקדמים ומתוחכמים יותר, אשר עלותם עלולה להסתכם בכמה מאות ₪ ולעיתים הסכומים הם אף יותר גבוהים, אולם במקרים הללו מדובר באקדחים איכותיים במיוחד ועמידים. לפני שרוכשים אקדח,   יש לחשוב היטב לאילו מטרות הוא נועד.
 

דרך השימוש באקדח

כאן עולה הצורך לעשות שימוש נכון באקדח, מכיוון שרבים אינם יודעים בדיוק כיצד להשתמש בו, הם מסבים לו נזקים. רצוי מאוד ללמוד כיצד להשתמש באקדח בצורה נכונה, ישנם לא מעט הסברים ברשת האינטרנט כולל סרטונים, בצורה זו, הסיכוי לתקלות ובעיות במהלך השימוש הולך וקטן. כאשר ניגשים אל האקדח, בראש ובראשונה יש ללחוץ על התפסן שנמצא למעלה, ולמשוך את הידית החוצה. לאחר מכן, יש לחתוך את הקצה של שפורפרת האקדח, זאת באמצעות סכין עדינה, במקרה זה יפנית, וחשוב מאוד לחתוך בצורה מדויקת עד כמה שניתן. לאחר מהלך זה, יש לחבר את הפייה אל השפורפרת, את זו להחדיר לתוך המכשיר, ולבסוף כל שנותר לעשות הוא ללחוץ על ההדק והסיליקון יוצא החוצה.
 

השקעה חכמה

גם אם אינכם בעלי מקצוע, סביר להניח שמידי פעם תזדקקו לאקדחי סיליקון, ולכן ההמלצה החמה היא לרכוש מוצר איכותי מבית טוב. למשל, כיום נפוצים במיוחד אקדחים ארגונומיים שאינם כבדים וניתן לכוונם בקלות. אקדח שהוא איכותי יכול לשמש את בעליו למשך שנים ארוכות.