מחירון בעלי מקצוע

למה צריך עורך דין לתעבורה?

בישראל ידוע כי דיני התעבורה חמורים ואף בשנים האחרונות החמירו עוד יותר את הענישות ואת סיבות הענישה, אי ציות לתמרורים \ רמזורים \ חוקי התנועה, יכולים לגרום לכך שתקבל קנס ואף שלילה, שלא נדבר על נהיגה בשכרות או תאונה עם מפגעי אדם.

 

בין העבירות החמורות ביותר כיום – נהיגה בשכרות.

תפס אותך שוטר נוהג שתוי? ראשית רישיונך יישלל ל-30 ימים אם לא יותר ולאחר מכן תקבל זימון לבית משפט על עבירת נהיגה בשכרות, כיום העבירה הזאת היא בין החמורות ביותר שקיימות על הכביש כי היא הגורם המרכזי גם לתאונות דרכים עם הרוגים, משטרת  ישראל עושה כמה שיותר על מנת לעצור את התופעה ולכן העונשים גם קשים.

במידה ונתפסת נוהג בשכרות, התייעץ מיד עם עורך דין לתעבורה על מנת לקבל ייעוץ טרם המשפט וגם ייצוג במשפט התעבורה שלך, לא רצוי ללכת לבד למשפט מהסוג הזה, העונשים  יכולים להיות חמורים מאוד.

 

עבירה מסוכנת ומסכנת – מהירות מופרזת

רבים מאתנו לא שמים לב כי אנחנו עוברים במעט את המהירות המותרת לנו ואם נהיה כנים רובנו גם לא נוסעים במהירות המותרת, אך כאן מדובר על מהירות מופרזת על הכביש, מהירות העולה פי 2 על המהירות המותרת באזור, או מהירות שמעל ל139 קמ"ש בכביש 6 לדוגמא.

גם כאן, יש את הבעיה של פגיעה גופנית באנשים, הרי תאונות במהירות מופרזת גובות חיים, לכן המשטרה מטילה עונשים כבדים על הנתפסים, מוציאה אנשים לשטח עם מצלמות ומחפשת את העבריינים וכל זאת על מנת להוריד את האנשים המסכנים חיי אדם מהכבישים.

במידה ושוטר עצר אותך על נהיגה מופרזת, אל תהסס להתייעץ עם עורך דין לתעבורה – במרבית המקרים עורך דין לתעבורה יכולה לסייע בהקלת העונש ואף להוריד ממך אשמות מרובות.

 

עורך דין לתעבורה – גם עבירות קלות יותר.

קיבלת דו"ח? תפס אותך שוטר עם הטלפון? צילמו אותך עובר באדום?

אם יש לך מספר נקודות כבר ברשיון ועוד נקודה יכולה לגרום לשלילה, לא תרצה לקבל אותה באי הצדקה, לכן יש עורך דין לתעבורה שיכול לסייע לך בנושא, התייעץ איתו.

 

סיוע של עורך דין לתעבורה!

 

כפי שאת רואים בבירור בסיפור כאן למעלה, כי עורך דין תעבורה בהחלט יכול לסייע לאנשים אשר ביצעו תאונות ואינם אשמים, כל בעיה משפטית בנושא תעבורה יכולה להיפתר גם אם זה נראה כאילו ואין שום פתרון, הרי לא כולם יודעים את החוקים במלואם, את הפרצות הקיימות בחוק ואת שיטות ההגנה הקיימות, כמובן כולם מלבד עורכי דין לתעבורה הנושמים את התחום וחיים אותו מידי יום ויום.

 

אז כמה עולה לי עורך דין לתעבורה?

 

לרוב משפטים בתחום התעבורה אינם משפטים בעלי רווחים גדולים, כמובן שתפקיד העורך דין לתעבורה הוא להגן על הנאשם בלבד ולא מייצג אותו בתיק, ככה שאין לעורך דין את האופציה לדרוש אחוזים. לכן במקרים האלו עורך דין לתעבורה מבקש תשלום שנקבע מראש ובדרך כלל לא גבוה במיוחד.