מחירון בעלי מקצוע

חיסכון בחשמל עם דודי שמש

אם בעבר היה עולה לנו הרבה כסף להשתמש בדוד חשמלי, הריי שהיום המצב שונה. תודות לטכנולוגיה המתפתחת, נכנסו לשימוש היום דודי שמש חכמים יותר, קולטנים איכותיים יותר והחיסכון בחשמל ובכסף היום גדול מתמיד.

כמה זמן צריך להדליק את הדוד? 

על מנת להבטיח התקנת דוד שמש חסכוני, חובה להיעזר בבעל מקצועי שידע להתאים את הדוד הטוב ביותר בבית. ישנם דודים בכמה קיבולות ולפי המקום בבית והתצרוכת של בני האדם נין לחסוך ולמצוא את הדוד המתאים ביותר. כיום מספיקות כעשר דקות על מנת להשיג מים חמים כתוצאה מחימום בדוד חשמלי. בנוסף, בעזרת תרמוסטט חכם, ניתן לקבוע את הפסקת פעולת החימום בדוד ולהימנע הן מבזוז חשמל והן מיצירת בעיות בגוף הדוד החשמלי כתוצאה מחימום יתר.

דוד חשמלי בעלות נמוכה

ישנם בשוק יצרנים רבים של דוד שמש. חשוב לבחור רק את החברות המספקות דגמים מותאמים לשוק הישראלי, בעלי תו תקן, ורק דודים המיובאים בצורה חוקית ומסודרת על מנת ליהנות מהאחריות הניתנת לדוד שמש. הקולטנים הם החלק החשוב ביותר, וכדי לקבל את המוצר האיכותי ביותר כדי לבדוק ולהשוות מחירים שכן המבחר גדול וניתן לקבל כמה סוגים של דודי שמש בטווח מחירים גדול. חסכון בחשמל עם דודי שמש מתחיל בסקר שוק, השוואת מחירים וקבלת פרטים מדויקים מהיצרן או היבואן לגביי איכות החלקים, התקנה, אחריות וכדומה.

קולטנים חכמים

בררו עם איש מקצוע לקבלת התוצאה הטובה ביותר – יש כיום שיטות חדשות לקבלת הספקי חשמל גבוהים בעלויות נמוכות. התייעצו עם בעל מקצוע לפני רכישה והתקנה וודאו שאתם מקבלים הדרכה מלאה לגביי תפעול ותחזוקה של הציוד. רכשו רק מוצר מחברות אמינות בעלות ניסיון ושירות תקין והעדיפו תמיד לברר לגביי סוג המוצר שאתם עומדים לקנות כדי להימנע מבעיות בעתיד.

שימוש נבון בדוד חשמל

נצלו היטב את גוף החימום שברשותכם. בישראל, בה השמש נמצאת מספר רב של ימים, ניתן להשיג את המקסימום מהשמש על ידי התקנת דודי שמש חכמים. כך תחסכו כסף רב ותקבלו מים חמים גם בחורף וגם בקיץ ללא עלות החימום ותחסכו בחשמל במשך כל ימות השנה.