מחירון בעלי מקצוע

הובלות במרכז

 

מעבר דירה או עסק למבנה חדש היא סיפור לא פשוט. מלבד ההתעסקות באריזה וקיפול כל החפצים וסידור החלל החדש, נוסף אלמנט ההוצאות הכרוכות בכל מעבר כזה. ישנו הבדל גדול בין העברת בית מגורים, מפעל גדול, חברה עסקית או משרד פרטי, וכמו בכל שוק, גם בתחום ההובלות התפתחו שירותים שונים שנועדו להקל על העברת החפצים למשכנם החדש.

 

שירותים נוספים ללקוחות פרטיים

אם החלטתם לעבור לגור בבית חדש באזור המרכז או בכל אזור אחר בארץ, בוודאי חשבתם מיד על איסוף ארגזים מקרטוניות שכונתיות, על האריזה של כלים שבירים בעיתונים או בניילונים שירפדו את הארגז, על קטלוג הארגזים השונים בהתאם לחדר או לסוג החפצים הארוזים בתוכם, וכמובן על פירוק והרכבה מחדש של כל הרהיטים בבית. לכל הסידורים האלה קיימים היום שירותי הובלות במרכז, אשר מוצעים על ידי חברות הובלה מקצועיות. תוכלו לקבל חומרי אריזה איכותיים עד לביתכם הכוללים את כל הדרוש, או לבחור בשירות אריזה מקצועי שביום אחד בלבד יארוז את כל ביתכם, כולל מוצרים וכלים שבירים, ויכין את הכל למעבר הדירה במקומכם. נוסף על כך, תוכלו לקבל גם שירות של פירוק והרכבה מחדש של כל רהיטי הבית. כיום שירות הובלה לדירות פרטיות כבר מזמן אינו מסתכם בהעברת החפצים וסחיבתם במדרגות בלבד.

 

העברה של משרד או עסק

גם בתחום העסקי קיימות אפשרויות רבות עבור ניהול נכון של המעבר. ראשית, שירות האריזה והקטלוג וכן פירוק והרכבה של כל רהיטי ומתקני העסק הינו מתאים במיוחד עבור משרדים כיוון שהוא מקל על המנהל או הבעלים ומסיר ממנו את הדאגה לנושא. כך, העבודה במשרד לא תיפגע ותוכל להימשך עד הרגע האחרון שלפני המעבר ותימשך מיד לאחריו בלא הפרעה. נוסף על כך, ישנן חברות אשר מתמחות בהעברת עסקים במרכז ועל כן מעניקות את שירותיהן בשעות הלילה, לאחר סגירת המקום, ובכך מבטיחות המשך פעילות רציפה ללא הפרעה.

 

העברת מפעלים גדולים

כאשר מדובר במפעל, יש לתת דגש רב בניהול המעבר ובאמינות החברה המבצעת. הסיבה נעוצה בעיקר בשל ההתעסקות עם משטחים גדולים ויקרים של מלאי וציוד בשווי רב, שאובדנו או נזק שייגרם לו, עלולים לגרור הוצאות כלכליות כבדות והפסדים כספיים לבעל העסק. יש לשים לב שלחברה יש יכולת לשנע את כמות הסחורה שברשותכם, ויש בידה מספר רב של משאיות המסוגלות להוביל את כל המלאי במקביל ובבת אחת.

 

דגשים להובלה נכונה

לא משנה אם הינכם מובילים דירת מגורים במרכז או תכולת עסקית ומלאי, יש לשים לב לאמינות החברה אותה אתם שוכרים ולמקצועיותה. בדקו היטב האם קיים ביטוח בזמן ההעמסה, ההובלה, הנסיעה והפירוק, מה שימנע מכם להיכנס להפסדים כלכליים מיותרים סביב המעבר. נוסף על כך, וודאו שקיימת אפשרות לבצע הובלות מורכבות יותר כגון העמסה במנוף, שינוע מטענים וכל הדרוש להעברה לה אתם זקוקים.