מחירון בעלי מקצוע

053-487-2521

מדביר הצפון

חברת מדביר הצפון מבצעת שירותי הדברת מזיקים מכל הסוגים , הדברה , הרחקה וניטור , הדברת מכרסמים , הדברת מזיקים כלליים , הדברת מעופפים , הדברת נמלים בגינה ובבית , הדברת חרקי מזון , הדברת קרציות ופרעושים. היתר הדברה 1644 החברה בעלת תקן iso9001 החברה מספקת שירותי הדברה הצפון ללקוחות פרטיים , עסקיים ומוסדות. החברה פועלת בהתאם לתקנים בינלאומיים בנושאי חומרים מסוכנים ובהתאם לתקני המשרד להגנת הסביבה. החברה מבצעת את העבודה ביעילות , במקצועיות ובאחריות. מדבירים בחומרים איכותיים , הריסוס יעיל לאורך זמן - ריסוס נגד חרקים , ריסוס נגד יתושים. ריסוס גנים ושטחים נרחבים.

איזור עבודה: הצפון , המרכז

מכבד אמצעי תשלום:
מזומן
צ'קים

הדברה נגד עש המזון

את עש המזון ניתן לגלות ב3 מצבים: ביצה , זחל או פרפר. הם גורמים נזק לאריגים (המזון שלהם) וגם כאשר חיסלת את הפרפר יכול להיות שהטיל ביצה ובכך הדרך היחידה בהדברה הוא ריסוס נגד עש.

הדברת עכברים

את הדברת העכברים אפשר לבצע בשתי פעולות: - רעל עכברים- ניתן לשים לעכברים רעל באוכל ובכך לגרום למותם כאשר יאכלו מהם. אך שיטה זאת גורמת למוות איטי למכרסם כמו שלושה ימים של סבל עד שהוא מת.

לוכד נחשים

הנחש היא בעל חיים מוגנת בישראל. ובכך לוכד נחשים אמור לקבל היתר בכדי לעסוק בעבודה זו מרשות הטבע והגנים. אין לפגוע בנחש אלא לקחת אותו ממקומו למקום בו אין קרבה לבני אדם.

הדברת פרעושים

את הדברת הפרעושים לא מבצעים רק על בעל החיים אלא גם על מקום סביבתו של הכלב, שטח הבית והחצר ובכך צריך לרסס את כל מקומו של הכלב בנוסף לכך לעשות שאיבה בבית בכל מקום בו היה כמו שטיחים וספות אם נפלו ביציה ש

הדברת תיקנים

הדברת תיקנים מתבצעת בריסוס, איבוק, פיתיונות, או כמה שיטות יחד. לפני הריסוס יש לאחסן את המשטחים המשמשים אכילה ומזון , לאחר הריסוס ניתן לאוורר את אזור הריסוס.

ריסוס נגד נמלים

את הדברת הנמלים אין באפשרותנו להדביר ידנית, הן בגלל הבורים, הסדקים והפתחים שהן יוצרות.

הרחקת יונים

פעולה זו מבצעת את הרחקת היונים ומונעת את החזרתן לאזור. כאשר הן מזהמות, מלכלכות, ואף גם מעבירות מחלות וחיידקים. גורמות נזקים לאבן , בטון ומתכת.

הדברה ביולוגית

בהדברה ביולוגית משתמשים בחומרים ידידותיים יותר בכדי לא לפגוע בבעלי חיים.

הדברת מזיקים

הדברה היא הרחקת יצורים כמו חיידקים, פטריות וצמחים אך רוב העבודה מתעסק במאבק נגד החרקים.