מחירון בעלי מקצוע

הדברה ירוקה יעילה ובטוחה יותר

הדברה ירוקה נועדה להדביר מזיקים מבלי לפגוע בסביבה. היא מבוססת על חומרים טבעיים מתוך הבנת הנזק שגורמים הכימיקלים המצויים בחומרי הדברה רבים. בשיטה זו בוחר המדביר בחומר ייעודי לסוג המזיק. בחירה מקצועית, הנעשית באופן זהיר ומדוד, של החומר גורמת לתוצאות טובות מאוד.

אחד ממאפייניה של ההדברה הזו הוא התרומה של כל אחד ואחת מאתנו, האזרחים, לשמירה על איכות הסביבה וניקיונה תוך כדי תרומתנו הישירה: כל אחד מאתנו יכול למנוע היווצרות מוקדים פוטנציאליים להופעת מזיקים אם וככל שנקפיד על ניקיון בבית ובסיסה; נשליך את הזבל למכולת האשפה, ננקה את הפירורים הנושרים, נדאג לנכש עשבים שוטים מהגינה, על העדר לחות ורטיבות בבית ועוד.

בניגוד לשימוש בחומרים כימיים רעילים, בעת ביצוע ההדברה הירוקה אין כל סיכון בהימצאות אנשים בביתם בשעת ביצועה, אף שרצוי להימצא מחוץ לו, גם כדי שהמדביר יוכל לבצע את עבודתו באין מפריע. שימוש בחומרים טבעיים מונע פגיע  במאזן האקולוגי, אשר רעלים מפרים אתו. העדר שימוש בחומרים רעילים מונע את חלחולם אל האדמה ואל מי התהום ובכך תורם כמובן לשמירה על איכותם.

חשוב לדעת כי חומרי הדברה כימיים הם בעלי פוטנציאל לגרימת נזק, מאחר שהם נושאים הורמונים שעלולים לחדור לגוף האדם באמצעות מערכת הנשימה. בהיכנסם לגוף הם עלולים לגרום למחלות שונות, אלרגיות, קשיי נשימה, פגיעה במערכת החיסונית ובמקרי קיצון- שלא נדע- אף למוות. אין בדברים אלה כדי להפחיד מי מכם, חלילה, אלא כדי להדגיש את חשיבות השימוש בשיטה זו.

הזמנת מדביר מקצועי לביצוע ההדברה רצויה ומומלצת ביותר. מדביר מקצועי יבצע את ההדברה ללא דופי, תוך שימוש מבוקר וזהיר בחומרים. הוא יוכל לייעץ לכם כיצד תוכלו לסייע למניעת היווצרותן של מושבות מזיקים על ידי שימוש באמצעים שונים, שניתנים ליישום במו ידיכם כגון פריסת רשתות הגנה, פיזור מלכודות שונות, איטום פתחים וסדקים בכלל ופתחי ביוב בפרט ו- כפי שאמרנו- שמירה קפדנית על ניקיון באופן שוטף.

כמו שימוש בחומרים ובשיטות בתחומים רבים, גם כאן המבחן האמיתי הוא מבחן התוצאה,כלומר- האם ההדברה הירוקה יעילה. בחינה אובייקטיבית של יתרונות השימוש בה ובתועלתה מעלה, כי היא עדיפה מכל בחינה שהיא על החלופות, הן בתרומתה הישירה להדברת המזיקים והן בתרומה המצטברת של שמירה על איכות הסביבה. היא אינה כרוכה בסיכון בני אדם וחיות מחמד.

בהדברה ירוקה החומרים מתפרקים במהירות ובכך היא מהווה ערובה לשמירה על סביבת המחיה שלנו בבית, במשרד, בבית הספר, במפעל החרושת ובכל מתחם שבו מתבצעת ההדברה.

מדביר מקצועי יסייע לכם להבין כיצד אתם תוכלו לתרום לצמצום ולהפחתה משמעותיים בכמות המזיקים בבית ובסביבה על ידי מתן עצות שימושיות. שילוב של אמצעים במסגרת ההדברה הירוקה עשוי להוות פתרון מיטבי לאורך זמן, תוך כדי שמירת קשר רציף עם מדביר מקצועי המבצע הדברה ירוקה מעת לעת.

החשיבות הרבה המיוחסת להדברה ירוקה והיהפכותה לשיטת ההדברה הרווחת כיום במקומות רבים נובעת מההבנה כי שמירה על איכות הסביבה היא חובה המוטלת על כל אחד ואחת מאתנו. בכל מקום שבו ניתן להעדיף אותה על הדברה כימית רעלנית מומלץ לעשות זאת.