מחירון בעלי מקצוע

הדברה

הדברה

הדברה היא למעשה הרחקה וצמצום השפעתם של מזיקים. המזיקים הם עם מאוד מעצבן, ביניהם - ג׳וקים, חרקים, זוחלים, פרעושים וכל העולה על דעתכם. מעבר לחרקים ויצורים חיים ומזיקים כאלו ואחרים, המזיקים יכולים להיות גם צמחים ופטריות, אך באופן עקרוני, כאשר מדברים על הדברת מזיקים, מדובר לרוב על החרקים והיצורים החיים המסתבובים לכם בבית ומאוד מפחידים ומזיקים לכם. חומרי הדברה עם חומרים מסוכנים מאוד לבני אדם (וכמובן שעוד יותר למזיקים המעצבנים), ולכן מומלץ מאוד שלא להשתמש בהם בשום אופן בידיכם בלבד, אלא כדאי ואף מומלץ לקחת בעל מקצוע אשר יודע כיצד להתעסק עם חומרי ההדברה המסוכנים הללו וכמובן שיודע כיצד להתעסק עם המזיקים.

שימו לב - מומלץ ביותר להזמין מדביר מקצועי להדברה יעילה ואיכותית, במיוחד אם אתם גרים בבית קרקע ו/או אם יש ברשותכם שדה חלקאי. תמיד רצוי לשמור על הגנה טובה מפני מזיקים כאלו ואחרים, כפי שהוזכרו לעיל. קיימים שני סוגים של הדברות - הסוג הראשון הוא הסוג בו המדביר מביא בעלי חיים ו/או חרקים כאלו ואחרים על-מנת שיאכלו או שיביסו את המזיקים. לסוג הדברה זה קוראים ״הדברה ביולוגית״, והיא שימושית מאוד ויותר ״בריאה״ מסוג ההדברה השני. סוג ההדברה השני נקרא ״הדברה כימית״ - ההדברה הכימית נעשית באמצעות חומרים רעילים, אשר מרעילים את המזיקים, הורגים אותם, ובכך מצילים את השדה החלקאי שלכם ו/או את ביתכם.

לסיום, אל תשכחו שלא כל אחד זקוק למדביר - חשבו פעמיים לפני שאתם מעוניינים להכניס לביתכם אדם שיבוא עם חרקים חדשים או עם חומרים מסוכנים שלא שמעתם על שמם אף פעם. בנוסף, עליכם לחשוב על המחיר ועל התקציב שאתם מעוניינים להשקיע בהדברה. הדברה, בין אם היא הדברה כימית או הדברה ביולוגית, היא תהליך מסוכן, אשר דורש זמן רב, ולכן גם הוא דורש להוציא כסף רב מארנקכם. שימו לב - מדביר זול הוא לא בהכרח מדביר טוב! חשבו פעמיים ובדקו את תוצאותיו והמלצות על המדביר שאתם מעוניינים לשכור.