מחירון בעלי מקצוע

053-487-2569

רן המנעולן

רן המנעולן הינו בעל מקצוע אמין, ישר והגון אשר ייתן לכם מענה בכל תחום המנעולנות, החלפת דלתות, כיווני דלתות, פריצת כספות, החלפת מנגנונים והחלפות צילינדר. רן אינו מתפשר על היחס האישי והאדיב לכלל הלקוחות תוך מתן ייעוץ והכוונה מקצועית לאורך כל תהליך העבודה. מתן פתרונות יצירתיים לכל תקלה שלא תהיה. מתן מענה מקצועי ואדיב תוך מתן מחירים הוגנים. אחריות על כל העבודות. מגזר עיסקי, פרטי ומוסדי.

איזור עבודה: המרכז

מכבד אמצעי תשלום:
מזומן
צ'קים
053-487-2517

יעקב גלאם מנעולים

יעקב גלאם מנעולים הינו בעל מקצוע אמין, ישר והגון אשר ייתן לכם מענה בכל תחום המנעולים, פריצה לבתים , החלפות צילינדרים מכל הסוגים כולל דלתות פנים , החלפת מנגנונים מכל הסוגים רב בריח , שריונית חוסם וכו' , התקנת בריח עליון (גו'אל) , החלפת ידיות , עיניות וסגר עליון , תיקון מנגנון וצילינדר בשערים והחלפת מנגנון באינטרקום. יעקב אינו מתפשר על היחס האישי והאדיב לכלל הלקוחות תוך מתן ייעוץ והכוונה מקצועית לאורך כל תהליך העבודה. מתן פתרונות יצירתיים לכל תקלה שלא תהיה. מתן מענה מקצועי ואדיב , תוך מתן מחירים הוגנים. אחריות על כל העבודות. מגזר עיסקי, פרטי ומוסדי.

איזור עבודה: אזור השרון

מכבד אמצעי תשלום:
מזומן
צ'קים
053-487-2528

עלי מנעולן

עלי מנעולן הינו בעל מקצוע אמין ומקצועי המספק שירות מנעולים ללא מפתח. תשכחו מהמפתח ותתרגלו לסטנדרט החדש בתחום הנעילה והביטחון - נעילה דיגיטלית חכמה. עם ADIOS אין צורך במפתח כלל , ולכן גם אין צורך לחשוש שהמפתח יאבד, יישכח או ייגנב. פתיחת הדלת נעשית על ידי הקשת קוד או על ידי חיישן קרבה ייחודי או פתיחה בסמארטפון, אמצעים שיהפכו את חייכם לקלים הרבה יותר. עלי מנעולן מספק שירות אדיב, אמין ומקצועי ללא תחרות, מחירים הוגנים, דגש על עמידה בלוחות זמנים.

איזור עבודה: הצפון

מכבד אמצעי תשלום:
מזומן
צ'קים
אשראי
053-487-2498

יהודה המנעולן

יהודה המנעולן בעל מקצוע מהיר ומקצועי לכל שירותי הפריצה שתצטרכו לבית או לעסק כולל: שירות פריצת דלתות והחלפת צילינדרים, שירות פריצה והחלפת מנעולים לכספות! מובטחים מחירים נוחים לכל כיס! מובטח לכל לקוח שירות אחראי ומקצועי ע"י בעל מקצוע אמין ומוסמך.

איזור עבודה: הצפון

מכבד אמצעי תשלום:
מזומן
צ'קים
אשראי
053-487-2475

אושר מנעולן

אושר מנעולן הינו בעל מקצוע אמין, ישר והגון אשר ייתן לכם מענה בכל תחום המנעולנות, החלפת דלתות, כיווני דלתות, פריצת כספות, החלפת מנגנונים והחלפות צילינדר. אושר אינו מתפשר על היחס האישי והאדיב לכלל הלקוחות תוך מתן ייעוץ והכוונה מקצועית לאורך כל תהליך העבודה. מתן פתרונות יצירתיים לכל תקלה שלא תהיה, תוך מתן מחירים הוגנים. שירות מהיר ביותר ללא שום פשרה באיכות העבודה.

איזור עבודה: אזור המרכז

מכבד אמצעי תשלום:
מזומן
053-487-2428

אומנות הפריצה והמיגון

אומנות הפריצה והמיגון בהנהלתו של אברהם נגבקר, בעל מקצוע עם מוניטין רב בתחום, מנעולן מוסמך , מומחה לפריצות , מספק לכם שירות מהיר וזמינות גבוהה,שירות 24 שעות, מבצע תיקון והחלפת מנעולים בכל סוגי דלתות הפלדה, תיקון והחלפה של צילנדרים, מנגנונים וידיות של כל סוגי הדלתות, פריצה, התקנת מנעולים רב בריח, חוסם, פריצת כל סוגי הרכבים ללא נזק לדלת או למנעול ספות – פריצת כל סוגי הכספות, רועי מספק שירות למגזר הפרטי/ המוסדי/ העסקי, שירות אדיב אמין ומקצועי מובטח לפונים!!

איזור עבודה: אזור הדרום והסביבה

מכבד אמצעי תשלום:
מזומן
צ'קים
אשראי

מחירון :

בשלב זה אין נתונים בתחום זה. אנא בחר תחום אחר.

- שחזור מפתח לרכב - משנת 2008 עד 2015

טווח מחירים: 1190 ₪ - 3010 ₪ מחיר עבור: במקרה של אובדן מפתח אחרון

מחירון :

בשלב זה אין נתונים בתחום זה. אנא בחר תחום אחר.

- שחזור מפתח לרכב - משנת 2001 עד 2008

טווח מחירים: 790 ₪ - 2020 ₪ מחיר עבור: במקרה של אובדן מפתח אחרון

מחירון :

בשלב זה אין נתונים בתחום זה. אנא בחר תחום אחר.

- שחזור מפתח לרכב - רכב משנת 1995 עד 2001

טווח מחירים: 490 ₪ - 960 ₪ מחיר עבור: במקרה של אובדן מפתח אחרון

מחירון :

בשלב זה אין נתונים בתחום זה. אנא בחר תחום אחר.

- שחזור מפתח לרכב - רכב עד שנת 94

טווח מחירים: 340 ₪ - 810 ₪ מחיר עבור: שחזור מפתח ללא שבב, במקרה של אובדן מפתח אחרון